Home Cімейний адвокат Сімейний адвокат в Києві, Ірпені, Бучі, Україна

Сімейний адвокат в Києві, Ірпені, Бучі, Україна

0
0

У сучасному суспільстві до розлучень стали ставитися простіше. Але це не робить боку розлучатися процесу стійкими або захищеними від емоційних, душевних і матеріальних потрясінь.

Розірвання шлюбу за наявності неповнолітніх дітей або відсутність згоди або небажання другого з подружжя на розлучення – розірвання шлюбу відбувається в судовому порядку, шляхом подання позову на розлучення

Так само в разі якщо подружжю не вдається досягти згоди щодо поділу майна або порядку спільного виховання і утримання дітей, раціональним кроком є ​​звернення до сімейний адвокат – професіонала, здатного захистити несправедливо ущемлені права, або протистояти неправомірним посяганням. Зрештою, досвідчений адвокат по сімейних справах здатний представити справу в суді в більш вигідному для Вас світлі – адвокат Ірпінь, адвокат Буча.

Послуги сімейного адвоката в Києві, Ірпені, Бучі, Гостомелі – 067 392 07 61 Костроміна Вікторія

Сімейний адвокат Костроміна Вікторія вирішує суперечки в Києві, Ірпені, Бучі, Ворзелі, Гостомелі і по всій території України надаючи такі професійні послуги: платні консультації в сімейних спорах; представництво інтересів в шлюборозлучному процесі; поділ спільного майна; розірвання шлюбного договору; визнання недійсності шлюбу або шлюбного договору; питання пов’язані з утриманням і проживанням дітей, стягнення аліментів на дружину і багато питань, пов’язаних з сім’єю.

Сімейний адвокат Ірпінь Ви можете розраховувати на юридичну допомогу, увагу і участь у вирішенні питання утримання та виховання дітей після розлучення і в період шлюбу. У цьому ключі ми пропонуємо наступні види юридичних послуг: встановлення (оспорювання) батьківства; позбавлення (обмеження) батьківських прав; усунення перешкод спілкуванню з дитиною; стягнення аліментів на утримання дітей, які не досягли 18-ти річного віку; стягнення аліментів на дружину під час вагітності і після народження дитини; стягнення аліментів на утримання дітей, які досягли 18-ти річного віку на період навчання;

З точки зору буденної філософії спеціалізація «сімейний адвокат» – це спроба перетворити чийсь гіркий досвід в мудрі рішення, які убезпечать кожного від потенційних помилок. Іншими словами, проконсультувавшись з нашим сімейним адвокатом Костромін Вікторією, Ви отримаєте чітке уявлення про те, як юридично правильно врегулювати майнові відносини в зв’язку з укладенням шлюбного союзу, а також в період проживання чоловіка і жінки однією сім’єю без укладення офіційного шлюбу. Послуги адвоката Ірпінь, Буча Помилково припускати, що сімейний адвокат «працює» виключно з розлученнями.

Насправді в цьому напрямку юридичного обслуговування громадян поєднується весь спектр цивільно-правових відносин, які супроводжують сім’ю з моменту укладення шлюбного договору, в тому числі, розпорядження спільним майном, фінансові та будь-які соціально-економічні питання. Також можлива медіація за участю адвоката. Медіація, в праві – одна з технологій альтернативного врегулювання спорів (англ. Alternative dispute resolution, ADR) за участю третьої нейтральної, неупередженої, не зацікавленої в даному конфлікті сторони – медіатора, який допомагає сторонам виробити певний угоду щодо суперечки, при цьому сторони повністю контролюють процес прийняття рішення щодо врегулювання спору та умови його дозволу.

Має певні умови і правила ведення, черговість дій, фаз, а також ґрунтується на наступних принципах: добровільність, конфіденційність, взаємоповага, рівноправність сторін, нейтральність і неупередженість медіатора, прозорість процедури. У подібній моделі надання юридичних послуг сімейний адвокат – представник не тільки Ваших інтересів, а й кожного з членів сім’ї.

Сімейний адвокат Костроміна Вікторія – 067 392 07 61, 050 208 41 00

LEAVE YOUR COMMENT

Your email address will not be published. Required fields are marked *